0
מוצרים בעגלת הקניות שלך
עגלת הקניות שלך ריקה.
טרמפולינה 4.5 פיט (1.35מ') Urban Jump
טרמפולינה 4.5 פיט (1.35מ') Urban Jump טרמפולינה 4.5 פיט (1.35מ') Urban Jump

טרמפולינה 4.5 פיט (1.35מ') Urban Jump

טרמפולינה איכותית Urban Jump מבית JUMPOLINA

 

טרמפולינה 4.5 פיט (1.35מ') כולל רשת הגנה וכיסוי חבלים

טרמפולינה זו העומדת בתקן הגרמני TUV GS, מגיעה עם חבלים חזקים המחזיקים מעמד והמיועדים למתיחת משטח הקפיצה, ובכך טרמפולינה זו מיוחדת, שהרי אין לה קפיצים. תוכלו להביט בתמונה המיועדת להמחשה.

אם יש לכם גינה פרטית תוכלו להנות את הילדים ותרום לבריאותם של כולם באמצעות קניית טרמפולינה בטיחותית לילדים זו. כל אחד ייהנה להרגיש שהוא מרחף באוויר בקפיצה עליה! לא משנה אם מדובר בנערים או בילדים, הטרמפולינה מתאימה לכל תקופות השנה.

כדי להשתמש בה בצורה בטוחה ונכונה, יש לדאוג למבוגר שיצפה בילדים הקופצים, וכן למקם את הטרמפולינה על אזור ישר, כגון מרצפות ישרות, דקים או גינה שהדשא שלה ישר. כדי שלא תיפגע מסגרת הטרמפולינה מפגעי מזג האוויר, היא עשויה מחומר העמיד בכך: ברזל מגולוון. לא רק זאת, אלא מומלץ שכאשר הטרמפולינה עומדת ללא שימוש, שמשטח הקפיצה שלה יהיה מכוסה כיאות כדי שלא ידהה בשמש או יפגע מהגשמים.

אם הינכם מתגוררים בבניין מגורים ומחפשים תעסוקה לכל ילדי השכנים, טרמפולינה משותפת בגינת הבניין הינה רעיון מצויין. במידה והנכם משלמים לוועד הבית סכום כסף הנועד לשירותי אבטחה ושמירה, אתם זכאים מלכתחילה לפינוק זה בחצר, בדיוק כמו שאתם זכאים לשיפוץ הלובי עד להיותו מהודר, או לחדר פרטי בבניין בו תוכלו להתעמל ולשמור על הכושר!

גם אם אין ברשותכם טרמפולינה, אם הנכם יוצאים לנופש, תוכלו לברר האם יש טרמפולינה בגינת הצימרים.

דעו, שבקניית הטרמפולינה אתם מקבלים אחריות על כיסוי הקפיצים למשך שלושה חודשים כמו גם למשטח הקפיצה ולרשת ההיקפית. לא רק זאת, אלא שיש אחריות לחצי שנה לשלדה לכל תקלה מלבד שבר.

הטרמפולינה נמכרת במחיר מיוחד: 399 ₪, כאשר מחיר זה כולל בתוכו הובלה לבית, זאת בהשוואה למחיר 600-800 ₪ המקובל בחנויות אחרות. הטרמפולינה מגיעה בקרטון על כל חלקיה המקוריים, היא ללא פגמים, ונמצאת במצב מצויין לאחר שהיתה בתצוגה. היא מגיעה עם רשת בטחון חיצונית שתסייע להפחית מקרים של נפילות, ובכך תתרום להגנת הקופצים. תוכלו למקם אותה בחצר או בגינה.

 

 

 

₪467 במקום: ₪0
+
-
* בחר סוג משלוח ייחודי למוצר זה: זמן אספקה: 7
למה לקוחות בוחרים לקנות אצלנו?
קניה בטוחה | משלוחים מהירים | מחירים מנצחים | אתר מונגש | השוואת מחירים זאפ
שאל אותנו על מוצר זה
טרמפולינה 4.5 פיט (1.35מ') Urban Jump