0
מוצרים בעגלת הקניות שלך
עגלת הקניות שלך ריקה.
טרמפולינה 6 פיט 1.8 מטר Urban Jump
טרמפולינה 6 פיט 1.8 מטר Urban Jump טרמפולינה 6 פיט 1.8 מטר Urban Jump

טרמפולינה 6 פיט 1.8 מטר Urban Jump

טרמפולינה איכותית Urban Jump מבית JUMPOLINA

טרמפולינה 6 פיט (1.8מ') כולל רשת הגנה וכיסוי קפיצים

ודאי אתם יודעים על חשיבות הפעילות הגופנית, אך לא תמיד יש לכם חשק לבצע אותה. טרמפולינה זו תמריץ אתכם לקפוץ עליה ולבצע את הפעילות הספורטיבית שהכרחית לבריאותכם. גם ילדיכם יקפצו עליה ותוך כדי ההנאה מתחושה שהם עפים בשמים, הם יבצעו פעילות שתקדם את ההתפתחות התקינה שלהם.

 

את הטרמפולינה לחצר ניתן למקם בגינה או בחצר, כל עוד המשטח ישר. אם אתם מעוניינים להניח אותה על הדשא, ודאו שהוא ישר. תוכלו גם לשים אותה על דק או על רצפה שהינה ישרה, על פי בחירתכם.

 

אם לביתכם או לדירתכם צמודה גינה פרטית- מה טוב. אם לא, ודאו את זכויותיכם בתור דיירי הבניין, שכן בתנאים מסויימים הנכם זכאים לטרמפולינה לבניין. המדובר הוא במקרה בו אתם משלמים לוועד הבית סכום המיועד לשמירה ולאבטחה. בתמורה לכך, אתם מקבלים פריווילגיות שונות, כמו חדר בבניין המיועד לכושר, אפשרות לעצב את הלובי, וכמובן- טרמפולינה משותפת.

 

התמונה המצורפת ממחישה את הטרמפולינה בה ניתן להשתמש כמעט בכל תקופות השנה. לגבי מפגעי מזג האוויר, מסגרת הטרמפולינה יוצרה בכוונה מברזל מגולוון שהוא חומר העמיד בפניהם. כמו כן, תוכלו אתם לתרום לשימור הטרמפולינה מפני פגעי מזג האוויר באמצעות טיפול בה, לדוגמה, כיסוי משטח הקפיצה לאחר הקפיצה עליה.

 

כיוון שהטרמפולינה מיועדת גם לשימוש של ילדים צעירים, בנוסף לנוער, הטרמפולינה מגיעה מצויידת ברשת בטיחות ייחודית חיצונית שבאה להמעיט במקרי נפילות, ובכך להעלות את רמת הבטיחות שלכם. עם זאת, ג'אמפולינה ממליצה בכל פה שכאשר מדובר בקופצים צעירים, דאגו שיהיה מבוגר בעל רגש אחריות שיצפה עליהם וידאג שהכל מתנהל כשורה.

 

לידיעתכם, הטרמפולינה לחצר עומדת בסטנדרטים של תו התקן TUV GS הגרמני.

 

דאגו שלא להעמיס על הטרמפולינה יותר מ-120 ק"ג בכל פעם, שכן זהו משקלה המקסימלי.

 

אחריות משולבת

5 שנים על מסגרת, שלדה, עמודים, קפיצים

1 שנה אחריות על משטח קפיצה ורשת הגנה

3 חודשים אחריות על כיסוי קפיצים

בכפוף לתקנון

 

 

 

כולל סולם

 

₪1,041 במקום: ₪0
+
-
* בחר סוג משלוח ייחודי למוצר זה: זמן אספקה: 7
למה לקוחות בוחרים לקנות אצלנו?
קניה בטוחה | משלוחים מהירים | מחירים מנצחים | אתר מונגש | השוואת מחירים זאפ
שאל אותנו על מוצר זה
טרמפולינה 6 פיט 1.8 מטר Urban Jump